Fotogalerie:
Filmografie:

FILMY: 

2011

 

2008

 

2007

 

2006 

 

2005

 

2004

 

2001 

 

1999 

 

1997

 

1996

 

1994

 

1993

 

 

 

 

 

TV SERIÁLY: 

2017

 

2016 

 

2009

 

2008

 

2007

 

2006

 

2005

 

2004

 

2001

 

1999

 

 

DOKUMENTY: 

2000

 

Divadlo:

DIVADELNÍ SPOLEK FRÍDA

  • Rošáda
  • Jako Thelma & Luise
  • Frankie & Johhny 
  • Sex, drugs,  rock & roll 
  • Inetrview s Upírem
  • Už troubějí 
Videogalerie:

 

 

Foto 1:
Foto 2:
Foto 3:
Foto 4:

Fotogalerie:
Filmografie:
  • Kadeřnictví 2018
  • Mazalové 2017
  • Svatby v Benátkách 2014
  • 4teens - seriál Česká televize (2011)
  • spolupráce s TV Noe
  • První republika - seriál Česká televize (2014) - role: Květa Provazníková
Divadlo:
  • Národní divadlo Moravskoslezské - Heda Gablerová (režie: Jan Mikulášek), Čarodějnice (režie: Pavel Šimák), Konec masopustu (režie: Janusz Klimsza), Její pastorkyně (režie: Martin Františák), Pygmalion (režie: Pavel Šimák)
  • Komorní scéna Aréna - Tetování (režie: Jakub Špalek)
  • Činoherní studio v Ústí nad Labem
  • Klicperovo divadlo v Hradci Králové od 2012/2013 - Absolvent (režie: Tereza Karpianus), Kytice (režie: Karel Brožek), Sestup Orfeův (režie: Martin Glaser), Marilyn (režie: Radek Balaš), Žebrácká opera (režie: Daniel Špinar), Jedlíci čokolády (režie: David Drábek)
Foto 1:
Foto 2:
Foto 3:
Foto 4:

Fotogalerie:
Filmografie:

TELEVIZE:

SERIÁLY: 

  • TEMNÝ KRAJ  2/ Jarka Kudrnová
  • VYPRÁVĚJ  2.řada  /teta Simonka/
  • ORDINACE V RÚŽOVÉ ZAHRADĚ /Ivanka Vykusová/   (6.let)
  • DOKTOŘI Z POČÁTKÚ  /podnikatelka Iva/
  • MODRÝ KÓD /ředitelka ZŠ  Helena Vaňková
  • ČERNÁ SANITKA /Tenká-kuchařka/
  • EDEN  /Carmen- prostitutka
  • MAZALOVÉ /upírka/

FILM:

  • Komisař MAIGRET  (IT) /hlavní  žen. Role Ivon/
  • KVASKA (ČR) / hlavní role  Romana/
  • EXPERTI (ČR) /milenka Jana/
  • ZVON LUKÁŠ (ČR)/hraběnka Podolská/
  • ANTICORO  (ČR) /maminka/

REKLAMA: 

Hlavní role v cca 37 reklamních  spotech. ( Čokopiškoty  Opávia, Komerční Banka, NEWPS..atd

Divadlo:

DIVADLO:

  • Divadlo HYBERNIA,Praha -2017-dodnes: Madam  CAPULETOVÁ/ muz. ROMEO a JULIE
  • Divadlo NA VINOHRADECH: 2013-2014 :  ANDORA / Lékařova Žena /
  • DIVADLO KALICH, Praha 2001-2013:  Hlavní  role:  OFFELIE/ Hamlet,  AGNES/ Krysař,  ANEŽKA,KAMILA/ Tajemství,  KARIN /Touha,  POLLY a Mary Anne/Jack Rozparovač,  ČARODĚJKA /Bílý Dalmatin, 
  • PALÁC KULTURY  Praha-- LOREN /muz.Dracula  2003-2004
  • PKO- Bratislava- SANDY/Pomáda  2001- 2002
  • MĚSTSKÉ divadlo. Brno 1995-2003:  Hlavní role:   Babylon, Sny Nocí svatojánských, Svět plný andělů , West Side Story, Othello-Kypřanka
  • MAHENOVO Divadlo: Bouře/ lesní duch
  • Divadlo SPIRÁLA: Brouci/ NOVINÁŘKA
  • KŘIŽÍKOVA  fontána: Zvoník u Matky Boží/ ESMERALDA, -Nádvoří PRAŽ.HRADU: Bernsteinova Mše/SÓLOVÁ ROLE 

DALŠÍ OBORY:

Foto 1:
Foto 2:
Foto 3:
Foto 4:

Fotogalerie:
Filmografie:
  • Zdivočelá země II., III. a IV řada (ČT – Dana)
  • Nemocnice na kraji města po 20 letech (ČT - zdrav. sestra)
  • Učitelky s praxí (ČT - Jana)
  • Zázraky života (Prima TV)
  • Ulice (Nova)
  • Ordinace v růžové zahradě (Nova)
  • Vyprávěj (ČT)
  • Svatby v Benátkách (Prima)
  • Telebazar, Kinobazar (Prima)
  • Hotel Herbich (ČT)
  • Poslední sezóna (ČT)
  • Ošklivka Katka
  • Sanitka 2
  • Doktoři z Počátků
  • Hepzibah
  • Zázraky života
  • Hrané pasáže v dokumentech a reportážích (ČT, Nova)
Divadlo:
  • ND Praha (Medeia, Peer Gynt, Hrdina Západu, Sen noci Svatojánské)
  • DS Disk (Maškaráda, Zajíček Zajíc, Milenci na Eiffelce)
  • Synagoga – Palmovka, Roxy (Salome)
  • Jihočeské divadlo ČB (Popelka)
  • Divadlo v Řeznické
  • Divadlo Pod Palmovkou
  • Studio DAMU Řetízek
  • DS Divadla Husa na provázku, Klaunika, Šprušle,...
Foto 1:
Foto 2:
Foto 3:
Foto 4:

Fotogalerie:
Filmografie:
  • Ošklivka Katka / seriál TV Prima / režie Petr Slavík
  • Velmi křehké vztahy / seriál TV Prima / režie Vladimír Drha
  • Henry IV. Navarre / film (FR) / režie Jo Baier
  • Sanitka 2 / seriál ČT / režie Filip Renč
  • Ordinace v růžové zahradě 2 / seriál TV Nova / režie Jan Pecha
  • První republika / seriál ČT / režie Biser A. Arichtev
  • Doktoři z počátků / seriál TV Nova / režie Jiří Chlumský, Libor Kodad
  • V.I.P. Vraždy / seriál TV Prima / režie Jaroslav Fuit
  • Mazalové / seriál ČT 1 / režie Biser. A. Arichtev
  • Temný kraj / seriál TV Prima / režie Jitka Bártů
  • Soudkyně Barbara / seriál TV Barrandov / hlavní role právní zástupce / režie Dušan Domanský, Jiří Bláha
  • Rodinné případy 2018 / hl. role/
Divadlo:

Od ledna 2017 je členkou Branického divadla v Praze.

Absolventské inscenace: 
Pidivadlo / Tři sestry / Olga / režie Jan Kačer
Pidivadlo / Hysterikon / Eva, Eva - Marie / režie Pavel Khek
Pidivadlo / Kocourek Modroočko / Zelenoočka / režie Tereza Karpianus
Pidivadlo / Shakespeariáda aneb Jak třásti hruškou? / Beatrice, Rosalina, Célie, Rosalinda, Olivie / režie Karel Kříž

Během studií účinkování v:
Synagoga na Palmovce / Záběhličtí surealisté - libenští psychici / Recitace a hra úryvků dosud nezveřejněných básnických a prozaických textů z let 1945 - 1959 literární skupiny Libenští psychici. / režie Ivo Krobot
Divadlo Na Prádle / Erární baret aneb Zpátky na Montmartre / režie F.J.Zvolský, Marek Popp
Divadlo Na Prádle / Erární baret II. aneb Zelený spodek / režie F.J.Zvolský, Marek Popp
Divadlo Na Prádle / Erární baret aneb Výběr z blbulí / režie F.J.Zvolský, Marek Popp

Po ukončení studia:
Otáčivé hlediště Týn nad Vltavou / Experiment / Adina / režie Radka Tesárková
Roxy NoD / Toys for Boys / mimozemšťanka / režie Kateřina Dudová
Kaštan - Scéna Unijazzu v Praze / Služky / Anděla / režie Josef Hervert
Divadlo Kampa / Norway.Today /Julie / režie Zdeněk Stejskal

Branické divadlo / Holky z inzerátu / Na motivy hry Na správné adrese – Marc Camoletti / Marie / režie Jan Novák

Videogalerie:

SHOWREEL 2019

https://youtu.be/kAzu2HPn_3k

 

 

Foto 1:
Foto 2:
Foto 3:
Foto 4: